Şirket Profili

Mars Energy international Hollanda'ın, iştiraki olan şirketimiz, özellikle Avrupa'daki birikimlerini Türkiye'ye taşımak üzere kurulmuştur. Başta Rüzgar ve Güneş enerjisi olmak üzere tamamen yenilenebilir enerjiye odaklanmıştır.

Şirketimiz, Türkiye deki müşterilerine anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Uzun yıllardır Rüzgar sektöründe birikimi ve yurtdışındaki 17 farklı Rüzgar Türbin üreticisinin bizzat fabrikalarını ziyaret ederek oluşturulan işbirlikleri ile müşterilerine değişik rüzgar türbin çözümleri sunabilmektedir.

Tüm bu çalışmalarını alanında uzman ekibi ve çok güçlü CRM altayapısı ile takip eden, Mars Energy ülkemizde, sektörün gelişmesi için pek çok yeniliğe, eğitim ve seminere de öncülük etmektedir.

Bugüne kadar pek çok kamu ve özel şirkete bu alanda değişik hizmetler rxcanada24.com vermiş ve her geçen gün yeni müşterilerini referansları arasına katmaktadır.

Misyon

Yeşil Enerjiyi önce üretimde sonra evlerde kullanılmasını sağlayıp, yaygınlaştırarak ülkemizdeki karbon salınımını azaltmak


Ülkemizdeki 7 farklı bölgede üretim tesisleri kurarak istihdam sağlayip yeni teknolojilerek üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak

Yönetim Ağımız

world-map

Proje ve Danışmanlık ofislerimiz Avrupa & Orta Doğu lokasyonlarında faaliyet göstermektedir.

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout